O KANCELARII - Kancelaria Adwokacka w Katowicach - Adwokat Kordian Baranowski, adwokat Katowice, kancelaria Katowice

Idź do spisu treści

Menu główne

O KANCELARIITWOJE SPRAWY WYMAGAJĄ, BY BYŁY PROWADZONE Z NAJWYŻSZYM ZAANGAŻOWANIEM.


Kancelaria Adwokata Kordiana Baranowskiego działa z najwyższą możliwą starannością.
Adwokat Kordian Baranowski, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Administracja (1998 - 2003 r.), a także Kierunku Prawo (2003 - 2005r.). Zanim rozpoczął karierę adwokata pracował w dużych spółkach zagranicznych, a także obsługiwał inne podmioty krajowe na stanowisku prawnika. Od 2006 roku, tj. rozpoczęcia aplikacji adwokackiej współpracował samodzielnie z wieloma kancelariami prawnymi zdobywając doświadczenie podczas prowadzenia spraw z zakresu roszczeń budowlanych, spraw gospodarczych cywilnych, jak i karnych.

Praktykując zarówno we Wrocławiu, jak i w Katowicach adw. Kordian Baranowski poznał specyfikę branży zarówno w regionie Dolnośląskim, jak i na Śląsku. Do chwili obecnej nie stanowi problemu obsługa zarówno podmiotów gospodarczych, jak i indywidualnych klientów z okolic Wrocławia.

Przychodząc do mnie  masz pewność, że wykorzystam wszelkie sposobności, by Twoja sprawa mogła zostać załatwiona polubownie, a w przypadku braku takiej możliwości dołożę wszelkich starań, by koszty jakie będziesz musiał/a ponieść były zminimalizowane.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego